Kontakt

KONTAKT A PRÍSTUP


Reumatologická ambulancia Thermium s.r.o.
Emila Belluša 6
921 01 Piešťany

tel. 0948 448 904
tel. 0905 40 40 75

email: thermium@thermium.sk

Prístup:  Vchod do ambulancie je zo strany od Hotelovej školy.Prístup zo severu od Trenčína po D1:použiť Exit Horná Streda, následne po E61 do Piešťan. V Piešťanoch na prvej križovatke odbočiť doľava po 50m a odbočiť vpravo na ulicu Pod Parovcami, potom asi po 500 m odbočiť vľavo na Valovu ulicu a rovno asi 100 m do slepej ulice a k parkovisku pred Hotelovou školou.
Prístup z juhu od Trnavy po D1:použiť Exit Piešťany, následne cez kruhový objazd pri Tescu priamo na svetelnú križovatku, ktorou doľava cez mesto smerom na Žilinu. Za obchodným domom Billa odbočiť vpravo cez kamenný most, potom odbočiť vľavo Díčovu ulicu, prekrižovať Štefánikovu a Fándlyho ulicou a na jej konci doprava na ulicu Pod Párovcami. Následne po 150m odbočiť vľavo na Valovu ulicu, ktorou rovno asi 100 m do slepej ulice a k parkovisku pred Hotelovou školou.
Prístup od Topoľčian cez Havran:cestou 499 z východu z Krajinského mosta cez Váh rovno krajinského ulicou cez dva kruhové objazdy priamo na svetelnú križovatku s Bratislavskou ulicou. Tu odbočiť vpravo na sever a následne smerom na Žilinu. Za obchodným domom Billa odbočiť vpravo cez kamenný most, potom odbočiť vľavo Díčovu ulicu, prekrižovať Štefánikovu a Fándlyho ulicou na Štefánikovu. Tu odbočiť vpravo a asi po 150m odbočiť vľavo na Valovu ulicu, ktorou rovno asi 100 m do slepej ulice a k parkovisku pred Hotelovou školou.
Prístup z Vrbového:cesta 499 zo západu sa spája s vyústením Exitu Piešťany z D1 zo smeru od Trnavy. Ďalší postup viď Prístup z juhu od Trnavy po D1.


Copyright © 2013 Thermium s.r.o | WAI